Kapat
Youtube 1.570 2

Youtube Şeffaf Abone Ol Butonları ( Filigran – 8 adet tek paket )

Gün geçtikçe daha da büyüyen youtube da büyük kanalların, yeni açılan youtube kanalları ve kapanan youtube kanalları da bulunmaktadır. Yeni açılan youtube kanallarına ve eski ama desteğe ihtiyacı olan youtube kanallarına yardımcı olabilmek amacıyla internet sitemizde elimizden geldiğince makale yazmaktayız. Videoların sağ altında bulunan abone ol butonlarına filigran adı verilmektedir.

Bu filigranlar videonun sağ altında çıkar ve üzerine gelindiğinde kanala abone olma işareti çıkmaktadır.

Filigranın önemi nedir?

Filigranın önemi izleyicilere videodan çıkmadan kanala abone olmasını sağlamaktır. Çektiğiniz başarılı bir videoda takdir etmek veya beğeni göstermek amacı ile size abone olma hissiyatı duyar. Bu hissiyat süresi 5 dakika sürer veya sürmez. Örnek verecek olursak daha önce açtığım bir oyun kanalında 2 ayda abonem 500’ü geçmemişken filigran koydum ve 20 gün gibi kısa bir sürede abone sayım 1000’i geçmişti.

Youtube Filigranları İndir

Şifre : sosyalmedyalog

Sözü fazla uzatmadan filigranların indirme linklerine yukarıdaki bağlantıya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Umarım işinize yarar. Bol aboneli kanallar diliyor, blog sitemize sizi yine bekliyoruz. Teşekkür etmek için kısa bir yorum yeterlidir.

{Emre TOKGÖZ}

“Youtube Şeffaf Abone Ol Butonları ( Filigran – 8 adet tek paket )” üzerine 2 yorum

  1. Orcun dedi ki:

    Şifre çalışmıyor

    1. Emre TOKGÖZ dedi ki:

      2 farklı cihazda denenmiştir, şifre çalışmaktadır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir