Kapat
Twitch Para Kazanma Fikirleri
Twitch 210 1

Twitch Para Kazanma Fikirleri

Bu makalemizde sizlerle birlikte Twitch para kazanma fikirleri üzerinde durarak biraz daha nitelikli bilgi edinme yoluna gideceğiz. Bildiğiniz üzere Türkiye genelinde de artık çok ciddi bir kitleye erişen yayıncı skalası söz konusu hale geldi.

Twitch, kendi ile ilgilenen yayıncılarına da zaman içerisinde çok ciddi seçenekler sundu. Yayın esnasında yayıncılara izleyiciler tarafından maddi yardım dahi yapılabiliyor. Dolayısı ile bu imkanların kalitesi de beraberinde yayıncıları çok daha şevkli hale getiriyor. Peki nasıl daha fazla kazanırsınız? İdol olarak kimleri almalısınız? Daha önceki içeriklerimizde sizlere en çok izlenen Türk Twitch fenomenleri ile alakalı bilgiler sunmuştuk. Bu konuyu baz alabilirsiniz.

Twitch Para Kazanma

Twitch ile Para Kazanma Teknikleri

Bunun için sizlere çok fazla öneri sunulabilir. Ancak doğrudan izleyicilere hitap edebilmeniz adına birkaç önemli tüyo üzerinde durmanın faydalı olabileceğine inanıyoruz. Twitch, geleceğin en önemli yayıncı sistemlerinden birisi olacak. YouTube ile yarışabilir mi? Bu konuda tabi ki net bir şey söylemek çok da mümkün değil ancak gelişimi gerçek anlamda ilgi çekici. Şimdi birkaç maddede önerilerimizi inceleyelim.

EĞLENCELİ İÇERİKLER ÜRETİN

Kanalınızda ki içeriklerin insanları kendine bağlamasına dikkat edin. Yayın saatleri heyecan ile beklenen bir yayıncı olun. Eğlence ve sohbet içerikli kanallar günümüzde ciddi anlamda dikkat çekiyor. Bunu sonuna kadar kullanın.

KALİTELİ DONANIM, KALİTELİ İÇERİK

Twitch ne olursa olsun artık kendi içerisinde yayıncısı ya da izleyicisi farketmeksizin kaliteli bir kitleye sahip. Dolayısı ile insanların karşısına derme çatma içerikler ile çıkmak çok da iyi olmayacaktır. Bu neden dolayısı ile en azından orta seviye yayıncı içerikleri tedarik edin. Webcam, mikrofon vs. gibi tüm ekipmanlarınız için orta düzeyde de olsa yatırım yapın.

PARA, PARAYI ÇEKER

İnsanlara da yatırım yapın. Yayınlarınızın kısa zaman içerisinde yaygın hale gelmesi için hediyeler dağıtın. Bu hediyeler sayesinde kısa süre içerisinde abone kitlenizde de ciddi bir artış gözlemleyeceksiniz.

VLOG MANTIĞI KAÇINILMAZ

YouTube konsepti olsa da zaman içerisinde Twitch içinde ideal bir konsept haline geldi. VLOG mantığında videolar ile insanları da kendi yaşantınıza dahil etmeyi ihmal etmeyin.

Çağkan Sezgin {Çağkan Sezgin}

“Twitch Para Kazanma Fikirleri” üzerine 1 yorum

  1. altın fiyatları dedi ki:

    bir denemekte fayda var makale için çok teşekkürler…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir