Kapat
Ünlülerin Snapchat Hesapları
Snapchat 164 0

Ünlülerin Snapchat Hesapları

Bu makalemizde sizlere son dönemlerin çok araştırılan konularından olan ünlülerin Snapchat hesapları ile alakalı birkaç bilgi vermek istiyoruz. Snapchat, özellikle ünlü isimlerin de ciddi anlamda kullandığı sosyal medya ortamlarından birisi. Tabi ki zaman içerisinde herkes için en ideal seçeneklerden birisi oldu.

Snapchat, ünlü isimleri de konuk ediyor ve ayrıca ünlü isimlerin hesaplarında mavi tik mevcut. Dolayısı ile hangisinin orijinal hangisinin fake hesap olduğunu en net şekilde görme şansına da sahip olabileceğinizi unutmayın.

Hangi Ünlüler SnapChat Kullanıyor?

Özellikle kadın ünlülerin ciddi anlamda tercih ettiği bir sosyal medya ortamı olduğunu söyleyebiliriz. Tabi ki stalk meraklıları da bu konuya ciddi anlamda ilgi göstereceklerdir. Biz de elimizden geldiğince uzatmadan sizleri bilgilendirmek istiyoruz.

Profillerin linklerini vermeyeceğiz tabi ki. Sadece profil isimlerini vereceğiz ve bu profil isimlerini Snapchat uygulamasında aratarak hesaplara kendiniz erişebilirsiniz. Hatta etkileşimde dahi bulunabilirsiniz.

@iamozgeulusoy – Özge Ulusoy Snapchat

Özge Ulusoy Snapchat

@besmersoy – Burcu Esmersoy Snapchat

Burcu Esmersoy Snapchat

@eceerken – Ece Erken Snapchat

Ece Erken Snapchat

@kemaldogulu3 – Kemal Doğulu Snapchat

Kemal Doğulu Snapchat

@handeyenerrr – Hande Yener Snapchat

Hande Yener Snapchat

@cembelevi – Cem Belevi Snapchat

Cem Belevi Snapchat

@eceseckin – Ece Seçkin Snapchat

Ece Seçkin Snapchat

@iamhadise – Hadise Snapchat

Hadise Snapchat

@demetinakalin – Demet Akalın Snapchat

Demet Akalın Snapchat

Ünlülerin sosyal medya hesapları ile alakalı olarak yakın zaman içerisinde daha yeni paylaşımları sizlere sunacağız. Türkiye genelinde bu gibi konular ciddi anlamda fark yaratıyor. Tabi ki müzik dünyasından, moda ya da şov dünyasından binlerce ismin Snapchat hesabı mevcut.

Sosyal medya ile alakalı tüm bilgileri daha yeni ve güncel şekli ile web sitemizde bulabilme imkanına sahip olabileceğinizi unutmayın.y

Çağkan Sezgin {Çağkan Sezgin}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir