Kapat
Linkedin Profilimi Kimler Görüntüledi Özelliği
Linkedin 142 0

Linkedin Profilimi Kimler Görüntüledi Özelliği

Bu makalemizde iş dünyasının sosyal medya platformu olan Linkedin profilimi kimler görüntüledi özelliği üzerinde duracağız. Microsoft şirketi tarafından satın alındıktan sonra çok daha iyi ve ileri adımlar atan Linkedin, her geçen gün daha gelişmiş seçenekler üzerinde duruyor.

Türkiye’de de ciddi anlamda kullanım alanı yaygınlaşan Linkedin, özellikle altyapı seçenekleri anlamında da farklar yaratıyor. Sosyal medya sitelerinde profilinizi görüntüleyenleri mutlaka merak ediyorsunuzdur. Linkedin, bu anlamda sizlere en ideal seçenekleri sunuyor. Üstelik belli bir noktaya kadar ücretsiz.

Linkedin Profil İstetistikleri

Linkedin, profil seçenekleri anlamında sosyal medya sistemleri içerisinde şeffaf olan tek sistem. Günlük olarak kaç kişi görüntülemiş, ne kadar aramada çıkmışsınız vs. gibi tüm seçenekler elinizin altında. Özellikle iş dünyasına dair bir sistem olduğu için bu anlamda istatistik takibi çok çok önemli.

Linkedin Profil İstatistikleri

Linkedin, özellikle kısa bir zaman dilimi içerisinde daha yeni özellikleri sizlere sundu. Yukarıdaki resimde de görebileceğiniz üzere profil istatistiklerinizde aramalarda çıkma oranınız mevcut. Aramalarda yükseklerde çıkmanız, aslında sizlerin iş bulma potansiyelinin de ciddi anlamda yükselmesi anlamına gelir.

Türkiye genelinde bu tarz istatistikler önemlidir. Özellikle birçok kişi bunu önemsiyor ve fark yaratan seçenekler ön plana çıkıyor.

Linkedin Profilini Kimler Görüntüledi?

İşte can alıcı nokta tam olarak bu. Linkedin sosyal medya ortamında profilinizi kimlerin görüntülediğine dair bildirimler alırsınız. Görüntüleyen kişileri görüntüleyebilir ve onlar ile bağlantı kurma şansına da sahip olabilirsiniz. İlk olarak resimli örneğimize bir bakalım.

Linkedin Profil Görüntülemeleri

Yukarıdaki resimde aslında kimlerin görüntülediğini görme şansına sahip olursunuz. Linkedin, belli bir rakama kadar ücretsiz olarak profilinizi görüntüleyenleri gösterir. Ancak daha fazlasını görmek ve detaylı liste almak için Linkedin Premium üyeliği gerekir. Bu noktada ücretli üyelik alıp almamak tamamen sizinle alakalıdır.

Linkedin Profil Ziyaretçileri

Yukarıdaki gibi bir liste sizleri karşılar. Bu liste içerisinde görüntüleyenler ile hızlı bir şekilde iletişim kurma şansına sahip olursunuz. Aynı şekilde başkaları da sizin görüntülemelerinizi görecektir, unutmayın.

Çağkan Sezgin {Çağkan Sezgin}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir