Kapat
Instagram Takipçilerini Arttırma Yolları
Instagram 154 0

Instagram Takipçilerini Arttırma Yolları

Çok önemli konulardan birisi olan ve fazlaca araştırılan Instagram takipçilerini arttırma yolları ile alakalı olarak sizlere elimizden geldiğince birkaç güncel bilgi sunacağız. Türkiye genelinde özellikle Instagram kullanımı her geçen gün daha yaygın hale geliyor.

Facebook şirketler grubunun satın alması ile birlikte şüphesiz çok daha iyi noktaya geldiklerini de söylemek mümkün. Peki sayfanıza nasıl daha fazla takipçi çekebilirsiniz? Kısa zaman içerisinde nasıl daha popüler bir hesap haline gelebilirsiniz? Bu hususta birkaç önemli anahtar uygulamalayı sizlere sunmak amacındayız.

Instagram Paylaşımlarınızda #Hashtag Kullanın

Birinci önemli uygulamamız hashtag kullanımı. Hashtag sisteminde paylaşımlarınız birçok farklı kitle tarafından görünür. Paylaşımınızın içeriği ile alakalı birçok farklı hashtag kullanabilirsiniz. Çok fazla abartmak tabi ki hesabınızın kapanmasına neden olur. Bu nedenle düzeyli şekilde etiket kullanın.

Instagram Hashtag

Kaliteli Paylaşımlar, Daha Geniş Kitlelere Erişir

Her hesap farklı paylaşım tipi demektir. Sayfanızın içeriğini yansıtan modern paylaşımlar yapın. Kaliteli resimler çekin ve hatta resimleriniz insanların alıntılayacağı cinsten olsun. Paylaşımlarınıza özenin ki geniş kitleler bu anlamda sizlere hayran kalarak sayfanızı takip etsin.

Instagram Entry

Sürekli Paylaşım Yaparak İnsanları Sıkmayın

Paylaşım sıklığı ne olursa olsun önemlidir. Gerek gönderi paylaşımları ve gerekse story paylaşımlarında insanları sıkmayın. Sürekli kaynaklarda sizin görünmeniz demek, insanların sizden irite olması anlamına gelir ki bu da beraberinde takipçi kaybını getirir.

Instagram Post

Instagram Reklamlarını Tercih Edin

Sayfanızın içeriği her ne olursa olsun, bireysel ya da kurumsal olmanız hiç önemli değil. Instagram reklamlarını her şekilde kullanma şansına sahipsiniz. Bu neden dolayısı ile kısa zaman içerisinde daha geniş kitlelere erişmek için düşük bütçeler ile gönderilerinizi reklam olarak çıkın. Kısa süre içerisinde takipçilerinizin arttığını göreceksiniz.

Instagram Reklam

Çekilişler ile Hediye Dağıtarak Takipçi Çekin

Son dönemde Instagram sayfalarının en sıklık ile tercih ettiği yöntemlerin başında gelen ÇEKİLİŞ yöntemi. İnsanlar, bu gibi durumlardan ciddi anlamda hoşlanır ve Instagram hesabınızın hem etkileşim rakamlarında çekiliş olur. Hem de kısa zaman içerisinde takipçi sayısında çok ciddi bir artış gözlenir. Sayfanızın içeriği ne olursa olsun çekiliş popülarite anlamına gelir.

Instagram Çekiliş

Çağkan Sezgin {Çağkan Sezgin}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir