Kapat
Instagram 299 0

Instagram Hesap Açılış Tarihi Nasıl Öğrenilir?

Günümüzde en çok kullanılan sosyal medyalardan birisi hiç şüphesiz instagramdır. Bolca fotoğraf yüklediğimiz, insanların hayatındaki haberlerden ve yıllardır görmediğimiz çocukluk arkadaşımızın dahi son halini instagram sayesinde öğreniriz. Genellikle kişisel instagram hesaplarımızla instagrama katılıp katılmaz fotoğraf atarız.Fakat instagram günümüzde aynı zamanda bir ekmek kapısıdır.

Komedi, eğlence, bilgi, e-ticaret gibi bir çok sayfa bulunan instagram’da eski tarihli ve takipçili hesaplar yüksek fiyatlardan satılmaktadır.Sayfa satışları yapılırken sıkça rastladığımız başlıklar şu şekildedir ; ‘2012 tarihli 100 k takipçili, hiperaktif instagram komedi sayfası’ . Peki gerçekten durum böyle midir? Alacağımız sayfa gerçekten 2012 tarihinde mi açılmıştır yoksa bu satış için kullanılan pembe esnaf yalanı mıdır? Aşağıdaki adımları izleyerek instagram hesap açılış tarihini öğrenebilirsiniz açıldığını öğrenebilirsiniz.

Instagram Hesabınıza Giriş Yapın

Yüksek ihtimalle instagram hesabınız, kullandığınız telefonda açıktır. 

 

Instagram Profilinize Gidin

Sağ altta siyah kutu içerisine aldığım profil düğmesine tıklayarak profilinize gidebilirsiniz.

 

Instagram Seçenekler Kısmına Gidin

Sol üstte bulunan ingiliz anahtarına tıklayarak seçenekler sayfasına gidebiliriz. Bu işaret sizin instagram sürümünüzde aynı yerde olmayabilir. Daha önce yazdığım ; Programsız bilgisayardan instagram’a girmek ‘ konusu altında bulunan eklenti ile yapmanız gereken işlemleri gösteriyorum. Eğer telefonda farklı adımlar mevcut ise bu konumuzu inceleyebilirsiniz.

Gizlilik ve Güvenlik Seçeneğine Gidin

Gizlilik ve Güvenlik yazan seçeneğe tıklayarak bir alttaki adıma geçiyoruz.

 

Hesap Verileri

Hesap verilerini görüntüle diyerek işlemimize devam ediyoruz.

 

Instagram hesap açılış tarihi öğrenme işlemimizi başarıyla gerçekleştirdik ; 25 Kasım 2019 08:17’de instagram’a katılmışız. Instagram sayfası almak için bu konuyu okuyorsanız alacağınız kişiden mutlaka hesap açılış tarihi, önceki adlar gibi bilgileri isteyiniz. Yazımızı okuduğunuz için teşekkür ederim. Daha fazla faydalı içerikler veya aklına takılan sorunlar için lütfen yorum yapınız.

{Emre TOKGÖZ}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir